מעקות ברזל

מעקות ברזל הם אלמנטים בטיחותיים שמטרתם העיקרית היא למנוע נפילות ולייצר חוצץ בין האיזור הבטוח לאיזור שאינו בטוח. בפרט, מעקה ברזל מהווה את הסעד היציב והבטיחותי ביותר ולכן גם את הבחירה המועדפת למקומות פונקציונליים כמו מדרגות, מרפסות, טרסות וכל מקום שנדרש בו מעקה לאחיזה ולמיגון. מדרגות ברזל לגינה למשל עלולות להיות בגדר מפגע סביבתי בהיעדר מעקה ברזל למען הבטיחות. בעיקר בסביבה שיש בה ילדים ואנשים מבוגרים, מדרגות לבית מברזל או מכל חומר גלם אחר- בתוך או מחוץ למבנה מחייבות בכל תכלית מעקה, ועדיף מברזל.

מעקה למדרגות פנים

מעקה ברזל לפנים הבית תורם רבות ואף יכול לשדרג את עיצובו של פנים הבית לכן חשוב לבחור את איש המקצוע הנכון לעבודה מסוג זה אשר ידע לתכנן היטב את המעקה לאופי העיצובי של הבית ויבחר את החומרים הנכונים והאיכותיים ביותר לביצוע העבודה.

מדרגות פנים מברזל מעניקות אמירה לבית ובעוד שהן משתלבות בקלות ובהרמוניה עם כל סגנון עיצוב, בפרט אם אלו משולבות מעקות עץ וברזל או ברזל בלבד, הן משדרגות את כל העיצוב ומוסיפות לו באופן אוטומטי ממד של יוקרה. מדרגות פנים ברזל הן מדרגות יציבות ובטוחות, הן לא ישברו וישמשו את הבית עד אין סוף, ובשילוב המעקה הנכון הם בהחלט יכולות להפוך לפנינה של הבית. כך אכן קורה ואפשר לראות בבתים רבים גרם מדרגות מרשים ועוצמתי עשוי מברזל בשלל עיצובים ודגמים שונים. לא משנה כמה הבית מרהיב ומיוחד, גרם מדרגות מברזל תמיד יתפוס את תשומת הלב, ובדרך כלל הן אף הופכות להיות המרכז של הבית.

מעקה ברזל לדרגות

כשמדברים על מעקה מברזל למדרגות, נדרש בראש ובראשונה לחשוב על בטיחות השוהים במבנה, וכאמור- במיוחד כשיש בסביבה ילדים קטנים או קשישים שזקוקים לתמיכה בעת השימוש במדרגות משום שבהעדרו הם יהיו בסיכון משמעותי לנפילה ומשם הדרך קצרה לאסון, חלילה!

מטרתו של מעקה ברזל לגרמי מדרגות היא ליצור תמיכה ונקודת אחיזה עבור המשתמשים במדרגות ולמנוע נפילה כך גם כשמדובר במעקה ברזל הממוקם סביב מרפסות, בריכות וכדומה שמטרתו לייצר סביבה בטיחותית, לחסום ולהגן מפני נפילה מגובה.

מעקה הברזל אמנם לא ימנע כל נפילה או מעידה באשר היא, אבל ראשית, עצם נוכחותו המאפשר תמיכה רצופה בשימוש בולמת את העיקר המכריע של כל נפילה. בנוסף לכך, גם בהעדר שימוש ותמיכה רציף במעקה לאורך כל גרם המדרגות, עצם הנוכחות שלהן שם מהווה בולם משמעותי. הרי במידה ואדם מועד על גרם מדרגות, באופן אינסטינקטיבי ישלח יד לחיפוש המעקה ויאחז בו- מה שימנע את המשך הנפילה.

מעקות מברזל לפי הזמנה

אנו במסגריית דלבה מתמחים בעבודות ברזל איכותיות ויכולים להכין ולהרכיב לכם מעקות ברזל לפי הזמנה ולפי איזו מידה שתצטרכו. במסגרת השירות שלנו אנחנו מספקים דגמים לבחירה וכן מנעד עשיר של תמונות קטלוג להשראה על מנת לאפשר דיוק בהתאמה האישית. בנוסף לכך אנחנו עובדים גם עם סקיצות קיימות שהן מורכבות ומקצועיות, כך שבמידה ואתם עובדים עם מעצבת פנים או אדריכלית ויש לכם תכנית למעקה או מדרגות או מעקה יחד עם המדרגות, נוכל בשמחה ובמהירות לייצר את המוצר הסופי בדיוק אופטימלי. בין אם מדובר על מעקה מברזל לפנים הבית או שזה מעקה מברזל מחוץ לבית או לבניין המגורים שלכם, אנו נוכל לייצר לכם מעקות מברזל לפי מפרט ספציפי ומידות שתבקשו מאיתנו.

מעקות ברזל מעוצבים

מעקה ברזל לא חייב להיות רק אמצעי בטיחותי. כיום אפשר לעשות מעקה ברזל מעוצב לפי הזמנה כאשר ניתן גם להתאים את העיצוב של המעקה החדש למראה החיצוני של הבית או הבניין. המעקה יכול לתרום למראה הבית או הבניין במקרה זה עם תוספת של מעקה ברזל איכותי ביותר.

באופן הזה, למעקה אין תכלית שימושית ייעודית והוא ממוקם למטרות נוי בלבד, יחד עם זאת וברוב המקרים בפועל המעקה לנוי מוצא שימוש גם לאספקת תמיכה נקודתית או השענות- כך שעצם קיום המעקה מפיח חיים בנקודה שבה הוא ממוקם משום שאנשים נמשכים אליו, נשענים עליו ומנהלים את שיחות החולין או שתיית הקפה שלהם- שם, בהישענות על המעקה שתמיד מזמין. עוד המעקה לנוי מהווה תמיד מוקד לעיטור כך שעד מהרה הוא הופך לפריט אמנות של ממש, בכל מקום בו הוא נמצא.

מעקה ברזל עמיד לאורך זמן

אנו מייצרים מעקות ברזל עמידים לאורך זמן אשר עומדים במבחן התוצאה בסופו של דבר. אנו מתגאים בעבודת האיכות שלנו שנובעת כתוצאה משימוש בחומרים איכותיים בלבד ועמידה בסטנדרטים הכי גבוהים שיש כיום בכל הנוגע לעבודות ברזל ומעקות ברזל בפרט.

מסגריית המושב – אצלנו שמים דגש על איכות חומרי הגלם, על מקצועיות תהליך הייצור, על רמת גימור גבוהה, ועל איכות הצביעה ובכך מבטיחים ללקוחותינו מעקה ברזל איכותי, העומד בדרישות התקן הישראלי ועמיד בפני מזג אויר ובפני חלודה לאורך זמן רב ולא ידרוש תחזוקה שוטפת – באחריות!

מהעבודות האחרונות שלנו

מעקה מזהב במקווה - לפני
מעקה מזהב במקווה - אחרי
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
סגירת תפריט