מעקות ברזל

מעקות ברזל הם אלמנטים בטיחותיים שמטרתם העיקרית היא למנוע נפילות ולייצר חוצץ בין האיזור הבטוח לאיזור שאינו בטוח.

מעקה למדרגות פנים

מעקה ברזל לפנים הבית תורם רבות ואף יכול לשדרג את עיצובו של פנים הבית לכן חשוב לבחור את איש המקצוע הנכון לעבודה מסוג זה אשר ידע לתכנן היטב את המעקה לאופי העיצובי של הבית ויבחר את החומרים הנכונים והאיכותיים ביותר לביצוע העבודה.

מעקה מברזל מדרגות

 כשמדברים על מעקה מברזל למדרגות, נדרש בראש ובראשונה לחשוב על בטיחות השוהים במבנה במיוחד כשיש בסביבה ילדים קטנים או קשישים.
מטרת המעקה ברזל לגרמי מדרגות היא ליצור תמיכה ונקודת אחיזה עבור המשתמשים במדרגות ולמנוע נפילה כך גם כשמדובר במעקה ברזל הממוקם סביב מרפסות, בריכות וכדומה שמטרתו לייצר סביבה בטיחותית, לחסום ולהגן מפני נפילה מגובה.

מעקות מברזל לפי הזמנה

אנו במסגריית דלה מתמחים בעבודות ברזל איכותיות ויכולים להכין ולהרכיב לכם מעקות ברזל לפי הזמנה ולפי איזו מידה שתצטרכו. מבין אם זה מעקה מברזל לפנים הבית או מעקה מברזל מחוץ לבית או לבניין המגורים שלכם, אנו נוכל לייצר לכם מעקות מברזל לפי מפרט ספציפי ומידות שתבקשו מאיתנו.

מעקות ברזל מעוצבים

מעקה ברזל לא חייב להיות רק אמצעי בטיחותי. כיום אפשר לעשות מעקה ברזל מעוצב לפי הזמנה כאשר ניתן גם להתאים את העיצוב של המעקה החדש למראה החיצוני של הבית או הבניין. המעקה יכול לתרום למראה הבית או הבניין במקרה זה עם תוספת של מעקה ברזל איכותי ביותר.

מעקה ברזל עמיד לאורך זמן

 מעקות הברזל שאנו מייצרים עמידים לאורך זמן ועומדים במבחן התוצאה בסופו של דבר. אנו מתגאים בעבודת איכות שלנו שנובעת כתוצאה משימוש בחומרים איכותיים בלבד ועמידה בסטנדרטים הכי גבוהים שיש כיום בכל הנוגע לעבודות ברזל ומעקות ברזל בפרט.

אנו במסגריית דלבה שמים דגש על איכות חומרי הגלם, על מקצועיות תהליך הייצור, על רמת גימור גבוהה, ועל איכות הצביעה ובכך מבטיחים ללקוחותינו מעקה ברזל איכותי, העומד בדרישות התקן הישראלי ועמיד בפני מזג אויר ובפני חלודה לאורך זמן רב ולא ידרוש תחזוקה שוטפת – באחריות!

להזמנת מעקה ברזל

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
סגירת תפריט