שערים חשמליים

שערים חשמליים מברזל

שערים חשמליים הם בעלי תפקיד חשוב ביותר. הם מעניקים הגנה, מרתיעים אנשים בעלי כוונות שדון, מפשטים את פעולת השימוש והם מקצרים את זמן הפעולה.

גם אתם חושבים להציב שער חשמלי מברזל? שער מרשים, חזק ואיכותי? שער שניתן לשליטה מרחוק ושאינו מצריך גישה כדי לבצע את פעולת הפתיחה/סגירה?

מוזמנים למצוא אצלנו מגוון נרחב של שערים. שערים איכותיים, מעוצבים ושנעזרים במנגנונים מתקדמים.

מבחר רב ומבטיח

שער חשמלי יכול לשמש עבור מוסד ציבורי ועבור בית פרטיעבור החצר שבה משחקים הילדים ועבור החנייה של דיירי הבניין. 

עבור הכניסה לרחבי הקיבוץ ועבור חניה של בית צמוד קרקע. מכאן שיש שערים חשמליים פשוטים, לצד שערים חשמליים מעוצבים, שערים שמושתתים על מנגנון פשוט, לצד שערים שנעזרים במנגנון מתקדם. שערים בעלי עיצוב סטנדרטי, לצד שערים שהם תוצר של הזמנה אישית וכדומה.

מחפשים שער חשמלי מברזל עם צרכים נקודתיים עבורכם? מוזמנים לערוך עמנו שיחת התייעצות. 

ביחד נבחן מהו הצורך, מהם הדגשים שמכתיבים התנאים בשטח, מהו התקציב עומד על הפרק ואף מהו החלום לגבי העיצוב, וכאן נעצור לציין שכאשר מתמקדים בשערים חשמליים שעשויים מברזל, השמיים הם הגבול. שערים חשמליים

שער חשמלי – כיצד המנגנון שלו פועל?

כידוע, ברזל הוא חומר חזק, גמיש וקשיח. כמו כן, כל עוד הברזל עובר הליך גלוון מקצועי (גלוון חם), הוא גם נחשב עמיד בתנאי חוץ. מה עוד? יחסית למגוון חומרים אחרים, ברזל נחשב כבד, ועל כן כאשר מדובר בשער חשמלי מברזל, לרוב הוא ינוע על גבי מסילה או ציר, אך לא יתפקד כשער הרמה שנע כלפי מעלה. 

כאן נחדד שאנו מתאימים כראוי את ההספק של המנוע החשמלי למשקל של השער, כאשר המטרה הסופית היא פעולה חלקה, שקטה ונוחה שמתפקדת היטב לאורך זמן. 

שער חשמלי בהתאמה מלאה

מחפשים שערים חשמליים מברזל? שערים מרשימים ואיכותיים? שערים שמותאמים לסך הדגשים ושמציעים מנגנון מתקדם שניתן לסמוך עליו באופן שוטף? מוזמנים להגיע אלינו עם מגוון דגשים ולאפשר לנו להכווין אתכם לעבר השילוב הנכון ביותר.

ביחד נבחן מהו הגודל הנחוץ, איזה מודל פתיחה עדיף, אלו תוספות רצויות (למשל אינטרקום, תיבת דואר, או מערכת שליטה מרחוק), מהי שיטת השליטה המועדפת וכדומה.

המבחר עשיר ואנחנו במסגריית המושב מובילים בתחום ו100% מקצועיים – נצלו זאת!

 שערים אוטומטיים או שערי כניסה חשמליים, מציעים מספר יתרונות לבעלי בתים ולבעלי נכסים. 

הנה כמה מהיתרונות המרכזיים של התקנת שערים חשמליים:

  1. אבטחה משופרת: אחד היתרונות העיקריים של שערים שפועלים על מנגנון חשמלי הוא האבטחה המשופרת שהם מספקים. הם משמשים מחסום לגישה לא מורשית, מה שהופך את זה למאתגר יותר עבור פולשים למיניהם להיכנס לנכס שלך. ניתן לשלוט במי שנכנס באמצעות שלט רחוק, לוח מקשים או אפליקציה לסמארטפון, הוספת שכבת אבטחה נוספת.
  2. נוחות: שערים אלו מציעים נוחות בכך שהם מאפשרים לך לפתוח ולסגור אותם מבלי לצאת מהרכב שלך. זה מועיל במיוחד במזג אוויר סוער או כאשר אתה ממהר. חלק מהמערכות אף ניתנות להפעלה מרחוק, כך שתוכלו לפתוח את השער לאורחים או למשלוחים כשאתם לא בבית.
  3. ערך נכס מוגדל: התקנת שערים חשמליים יכולה להעלות את ערך הנכס שלך. קונים פוטנציאליים רואים בהם לעתים קרובות תכונה אטרקטיבית בשל תוספת האבטחה והנוחות שהם מציעים.
  4. מגוון עיצובים: שערים אלו מגיעים בסגנונות וחומרים שונים, ומאפשרים לכם לבחור עיצוב המשלים את האסתטיקה של הנכס שלך. שערים שמתוחזקים היטב הופכים את הנכס שלך ליותר אטרקטיבי ומסייעים בלעשות רושם ראשוני חיובי על המבקרים.
  5. פרטיות: שערים חשמליים מספקים פרטיות בכך שהם מרחיקים מבקרים לא רצויים, עורכי דין או עוברי אורח סקרנים מהרכוש שלך. אתה יכול לשלוט למי יש גישה, להבטיח שהפרטיות שלך נשמרת.
  6. התאמה אישית: ניתן להתאים שערים חשמליים כדי להתאים לצרכים הספציפיים שלך. ניתן לבחור את סוג השער (נדנדה, הזזה או מחסום), החומר (ברזל, עץ, אלומיניום וכו'), ושיטת בקרת הכניסה (שלט רחוק, לוח מקשים, אינטרקום, אפליקציית סמארטפון).
  7. אינטגרציה: ניתן לשלב מערכות שערים חשמליות רבות עם מערכות האבטחה והאוטומציה הקיימות שלכם. זה מאפשר לך לנהל את הגישה ולנטר את השער שלך מרחוק דרך הטלפון החכם או המחשב שלך.
  8. תחזוקה מופחתת: מערכות שערים חשמליות מודרניות מיועדות לעמידות ותחזוקה נמוכה. תחזוקה שוטפת כוללת בדרך כלל שימון מדי פעם ובדיקת החיישנים ותכונות הבטיחות.
  9. חסכוני: בעוד שהעלות הראשונית של התקנת שערים חשמליים יכולה להיות גבוהה יחסית, הם יכולים לחסוך לך כסף בטווח הארוך על ידי שיפור האבטחה ואף הורדת דמי הביטוח שלך.

לסיכום, שערים חשמליים מציעים מגוון יתרונות, כולל אבטחה משופרת, נוחות, ערך נכס מוגדל ואפשרויות התאמה אישית. הם מספקים שקט נפשי ומשפרים את הפונקציונליות הכללית ואת המשיכה של הנכס שלך.

 

אם התעניינתם בשערים חשמליים מברזל, עוד יכול לעניין אתכם:

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
סגירת תפריט