שערים מברזל

שער ברזל בין אם מדובר על שער לחצר בבית פרטי או שזה שער לגינה בכניסה של בית עסק, הוא המפגש הראשון של המבקר במקום והרושם ראשוני של המבקר על מקום זב.

מה שהופך אותו לחשוב מאוד כי אנו מאמינים  “אין הזדמנות שנייה ליצור רושם ראשוני”, אבל זה יותר מזה.

בעיצוב יש תופעה שמאפיינת את האלמנט הבודד ואת השפעתו ההוליסטית והעמוקה על כל המבנה והסביבה המיידית שלו.

כזהו שער מברזל שמשליך כל המבנה ומגיע עם אמירה שלוכדת את תשומת הלב- ובכל השאר בא אחרי.

בנוסף לאפקט הוויזואלי המשמעותי של שערי ברזל אלה ממלאים תפקיד חשוב, חיוני ואת התפקיד שקודם לכל- הלא הוא המיגון והבטיחות אותם מספק השער.

תכנון ועיצוב שערי ברזל הם אמנם ממוקדים ויז'ואל, אבל הביטחון נמצא בבסיס לתכנון כולו.

בעצם כל מה שקשור לשכר לרבות הגדר, הדלת, וכך גם  פרזול לשער ברזל  שמהווה את רכיב העיטור והעיצוב המרכזי של שערי ברזל ומוקדש כולו למראה השער בלבד ממלאים תפקיד מהותי בחוסן השער, רמת המיגון שהוא יכול לספק וכמובן מידת העמידות שלו.

למה לבחור דווקא בשער מברזל?

ראשית נציין כי לא סתם בשנים האחרונות שערי הברזל בכניסה לבית פרטי או לעסק הפכו לאידיאלים, הן מבחינת חוזק ומבחינת חוסן ושלא לדבר על מגוון העיצובים השונים שאפשר להגיש אותם בהם, אך על זה נדבר בהמשך..

 בניגוד לשערים מסוגים שונים, כשמדובר בשער לבית מברזל, מיד ניתן להבחין כאשר מדובר באחד.

איכות העבודה בחומר גלם ממתכת בעת ייצור שער לכניסת הבית או לעסק, מבטיחים התאמה לא פחות ממושלמת בעת ייצור על פי דרישה של שער מברזל. 

 והיבט נוסף שיש מקום לדבר עליו הוא האפשרות לשלב את הברזל עם חומרי גלם נוספים שמאפשרים שדרוג עיצובי ומבחר גדול יותר של קומפוזיציות וסגנונות עיצוב רלוונטיים. מהנפוצים יותר הם שערים מעץ וברזל וכך גם ניתן לשלב את הברזל עם זכוכית.

יתרונות שערי ברזל על פני חומרי גלם אחרים

  • בטחון – שערי הברזל מגיעים במגוון גדלים וגבהים, מנמוך ועד לגבוה. השערים מייצרים הרתעה מפני פורצים ונותנים תחושה של בטחון של ממש ליושבי הבית. כך תוכלו גם לשמור על ביטחונכם ולא פחות חשוב כיום – על פרטיותכם. עוצמתו של הברזל מאפשרת מיגון אמיתי ולא רק הרתעה בלבד ולכן מדובר על בחירה שהיא מבוקשת כל כך.
  • סטייל –  שערי ברזל לבית או לבית העסק ללא ספק כבשו את קו הנוף בערים וגם בישובים ואכן מדובר כבר בטרנד של ממש. השימוש בברזל בשערי כניסה הפך לצו השעה ומנעד האפשרויות אשר עומד לרשות הלקוח גדל בהתאם. קיימים אין סוף של אפשרויות עיצוביות כדי להבטיח סטייל ייחודי לכל בית וזאת על פי דרישת הלקוח. נקודה מעניינת להתייחס אליה היא למשמעות הערכית של עיצוב הנכס. שער מתפקד כסמל סטטוס וכאשר מדובר על שער מעוצב מברזל מדובר על אלמנט שבפשטות מקפיץ את ערך הכנס- מבלי לגעת בנכס עצמו.
  • עמידות – כל שערי הברזל המיוצרים במסגריית המושב עמידים יותר מכל שער מחומר גלם אחר. בנוסף, אנו צובעים בתנור מיוחד כל שער וזאת כדי להבטיח עמידות בפני כל תנאי מזג אוויר אשר יכול להיות, מה שמאפשר לשער לשמור על מראה חדש ומדוגם לאורך זמן.

שערים מעוצבים מברזל

במסגריית המושב, אנו מספקים עבודות פרזול לצורך עיצוב וייצור של שערים לכל מטרה ולכל נכס. 

עבודות הפרזול מהוות חלק בלתי נפרד מהשער ואף על פי שהוא לא מחייב, הוא כל כך שגור בעבודות הברזל לצריכה הפרטית שעבודות הפרזול הפכו לבחירה המועדפת ולחלק בלתי נפרד מהתוצאה הסופית.

יש להן את היכולת לשדרג ולשפר את מראה השער וכן לשפר גם את השימושיות שלו.

לא משנה אם מדובר בשער כניסה לבית, שער לחצר מברזל ואפילו שער לחנייה – תהיו בטוחים שאצלנו תקבלו את הטוב ביותר וזאת בעקבות ניסיון מוצלח של מעל ל- 20 שנה בייצור לפי דרישה של שערים לבית ולעסק.

במסגרת השירות שלנו תקבלו ליווי מלא ועוטף עבור כל אחד מהשלבים השונים של תהליך התכנון וההקמה של השער לרבות בחירת הסגנון והעיצוב הנבחר.

אם אתם עובדים עם מעצבת או אדריכלית ויש לכם תכניות משלם נוכל לייצר את השער בהתאם להנחיות אלו, לחלופין במידה ואתם לא עובדים עם אנשי מקצוע, נוכל לספק לכם את שירותי המעצבים שלנו לתכנון ועיצוב השער.

כבר ציינו שתוכלו להוסיף אלמנטים לעיטור שער הכניסה? שער כניסה מעוטר לחצר ולבית, שערים בעיצובים מיוחדים לפי דרישת הלקוח ועוד מגוון רחב של אין סוף אפשרויות עיצוביות לשערים מחכות לכם רק במסגריית המושב.

לנו, במסגריית המושב, מעל 20 שנות אהבה לעבודות הברזל והמסגרות  ונשמח לייצר בעבורכם שער ברזל בהתאמה אישית ולפי דרישתך ובהתאם לתקן הישראלי וזאת תוך דגש על עיצוב ושימוש בחומרי הגלם האיכותיים ביותר וברמת גימור מדויקת ומרשימה.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
סגירת תפריט