שערים מברזל לבית ולעסק

שער ברזל בין אם מדובר בבית פרטי או לכניסה לבית עסק, הוא המפגש הראשון של המבקר במקום והרושם ראשוני של המבקר על המקום. מה שהופך אותו לחשוב מאוד כי אנו מאמינים  "אין הזדמנות שנייה ליצור רושם ראשוני"

בנוסף, תכנון ועיצוב שער ברזל  ושימוש בחומרים הנכונים הם קריטיים לבטיחותו ועמידותו של השער במיוחד כשמדובר בשער כניסה המיועד לבית או לעסק.

למה לבחור דווקא בשער מברזל?

ראשית נציין כי לא סתם בשנים האחרונות שערי הברזל בכניסה לבית פרטי או לעסק הפכו לאידיאלים, הן מבחינת חוזק ומבחינת חוסן ושלא לדבר על מגוון העיצובים השונים שאפשרלעשות, אך על זה נדבר בהמשך..
 בניגוד לשערים מסוגים שונים, כשמדובר בשער לבית מברזל, מיד ניתן להבחין כאשר מדובר באחד. איכות העבודה בחומר גלם ממתכת בעת ייצור שער לכניסת הבית או לעסק, מבטיחים התאמה לא פחות ממושלמת בעת ייצור על פי דרישה של שער מברזל. 

 

יתרונות שערי ברזל על פני חומרי גלם אחרים

בטחון – שערי הברזל מגיעים במגוון גדלים וגבהים, מנמוך ועד לגבוה. השערים מייצרים הרתעה מפני פורצים ונותנים תחושה של בטחון של ממש ליושבי הבית. כך תוכלו גם לשמור על בטחותנכם ולא פחות חשוב כיום – על פרטיותכם.

סטייל – מדובר כבר בטרנד של ממש בשימוש בברזל בשערי כניסה. קיימים אין סוף של אפשרויות עיצוביות כדי להבטיח סטייל ייחודי לכל בית וזאת על פי דרישת הלקוח.

עמידות – כל שערי הברזל המיורים במסגריית דלבה עמידים יותר מכל שער מחומר גלם אחר. בנוסף, אנו צובעים בתנור מיוחד כל שער וזאת כדי להבטיח עמידות בפני כל תנאי מזג אוויר אשר יכול להיות.

שערים מעוצבים מברזל

במסגריית דלבה, אנו מספקים עבודות פרזול לצורך עיצוב וייצור של שערים לכל מטרה ולכל נכס. 

לא משנה אם מדובר בשער כניסה לבית, שער לחצר מברזל ואפילו שער לחנייה – תהיו בטוחים שאצלנו תקבלו את הטוב ביותר וזאת בעקבות ניסיוןמוצלח של מעל ל- 20 שנה בייצור לפי דרישה של שערים לבית ולעסק.

כבר ציינו שתוכלו להוסיף אלמנטים לעיטור שער הכניסה? שער כניסה מעוטר לחצר ולבית, שערים בעיצובים מיוחדים לפי דרישת הלקוח ועוד מגוון רחב של אין סוף אפשרויות עיצוביות לשערים מחכות לכם רק במסגריית דלבה.

לנו במסגריית דלבה מעל 20 שנות אהבה לעבודות הברזל והמסגרות  ונשמח לייצר בעבורכם שער ברזל בהתאמה אישית ולפי דרישתך ובהתאם לתקן הישראלי וזאת תוך דגש על עיצוב ושימוש בחומרי הגלם האיכותיים ביותר וברמת גימור מדוייקת ומרשימה.

להזמנת שער מברזל

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
סגירת תפריט