גדרות ברזל - גדר ברזל לבית

גדר או גדרות ברזל בפרט נועדו לייצר חיץ לשמור על ביטחונם ופרטיותם של השוהים הבית או בעסק וזאת במיוחד במציאות של היום!
הקונוטצייה הראשונה למילה ״גדר״ או במיוחד ״גדר מברזל״ מזכירה מאוד מבצר או אפילו בית כלא אך כיום לא זה המצב.

במסגריית דלבה, מייצרים מגוון רחב של מוצרי ברזל ובהם גדרות ברזל, שערים לגינה ושערים חשמליים, מעקות ומאחזי יד וכל מוצר לבית ולגינה שאתם זקוקים לו ועובדים רק עם חומרים תקניים ואיכותיים ברמת גימור מרשימה. 

זה לא סוד שכיום גדרות הבית כבר לא רק גדרות, אל הן חלק מעיצוב הבית אשר נותרות מראה שלם לאלו הבאים מבחוץ. 

גדרות ברזל מעוצבות

אנו במסגריית דלבה, מתמחים בייצור ועיצוב גדרות ברזל מעוצבות ברמה הגבוהה ביותר ובסטנדרטים הגבוהים ביותר בהתאם. על בסיס יום יומי, אנו מספקים מגוון פתרונות לגידור מעוצב לבית או לעסק, תוך ביצוע פרויקטים מורכבים למגוון  רחב של לקוחות מכל הארץ. אנו מתחים גם בפרזול של ברזל לצורך יצירת גדרות מעוצבים ויחודיים כך שגדר הברזל או השער החשמלי בביתכם לא יהיה דומה לאף אחד אחר.

סוגי גדרות ברזל

אנו במסגריית דלבה, מתמחים בייצור ובנייה של מגוון סוגי גדרות מברזל ומאחורינו שנים רבות של עשייה אשר מעניקה לנו את הניסיון הדרוש בביצוע עבודות של בנייה ועיצוב של גדרות ברזל לכל שימוש.

גדרות הברזל אמורים לספק חוסן עבור בעלי הנכס באשר הוא ועל כן גם בעת ייצור הגדר, כמו בכל דבר אחר בחיים, התוצר הסופי של גדר הברזל אמור להיות כזה שלא יחליד, שיהיה בטוח לשימוש, נוח ואמין במיוחד.

גדרות ברזל לגינה ולחצר

מגוון אפשרויות העיצוב האפשריות עם חומר גלם כמו ברזל לצורך ייצור של גדרות הוא עשיר מאד. גדרות ברזל לגינה מעניקים מראה עשיר יותר לגינה ומטפחים אותה לא רק כלפי חוץ, אלא גם כלפי פנים. הגדרות בגינה חשופות לתנאי מזג האוויר ובנוסף לכך שהן אמורות להיראות טוב ולשמש לבטחון הבית, הן אמורות להיות עמידות בפני כל תנאי מג האוויר ולאורך זמן. 

כחלק מתהליך הייצור והעיצוב של גדר ברזל, אנו גם מצפים את הברזל באמצעות צביעה בתנור, כדי להבטיח עמידות שאין כמותה, כך שגם מבחינת תחזוקה שוטפת של הגדר, לאורך זמן היא תהיה נמוכה יותר.

בין אם מדובר בגדר מתכת מעוצבת מברזל לשער הכניסה לבית או לשער חשמלי, התייעצו עם המומחים של מסגריית דלבה כדי להבטיח שתקבלו את הפתרון המושלם והאמין שאנו מספקים לכל לקוחותינו. התקשרו עוד וקבלו הצעת מחיר לייצור גדר ברזל בהתאמה אישית עבורכם.

 

להזמנת גדר ברזל

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
סגירת תפריט