גדרות ברזל

גדרות ברזל​ לבית ולעסק

גדרות ברזל נועדו לייצר חיץ לשמור על ביטחונם ופרטיותם של השוהים הבית או בעסק וזאת במיוחד במציאות של היום!

הקונוטציה הראשונה למילה ״גדר״ או במיוחד ״גדר מברזל״ מזכירה מאוד מבצר או אפילו בית כלא אך כיום לא זה המצב.

במסגריית המושב, מייצרים מגוון רחב של מוצרי ברזל ובהם גדרות מברזל, שערים לגינה ושערים חשמליים, מעקות ומאחזי יד וכל מוצר לבית ולגינה שאתם זקוקים לו ועובדים רק עם חומרים תקניים ואיכותיים ברמת גימור מרשימה. 

זה לא סוד שכיום גדרות הבית כבר לא רק גדרות, אל הן חלק מעיצוב הבית אשר נותרות מראה שלם לאלו הבאים מבחוץ. 

גדרות ברזל מעוצבות

אנו במסגריית המושב, מתמחים בייצור ועיצוב גדרות ברזל מעוצבות ברמה הגבוהה ביותר ובסטנדרטים הגבוהים ביותר בהתאם. 

על בסיס יום יומי, אנו מספקים מגוון פתרונות לגידור מעוצב לבית או לעסק, תוך ביצוע פרויקטים מורכבים למגוון  רחב של לקוחות מכל הארץ. 

אנו מתחים גם בפרזול של ברזל לצורך יצירת גדרות מעוצבים ויחודיים כך שגדר הברזל או השער החשמלי בביתכם לא יהיה דומה לאף אחד אחר.

סוגי גדרות ברזל גדרות מברזל

אנו במסגריית המושב, מתמחים בייצור ובנייה של מגוון סוגי גדרות מברזל ומאחורינו שנים רבות של עשייה אשר מעניקה לנו את הניסיון הדרוש בביצוע עבודות של בנייה ועיצוב של גדרות ברזל לכל שימוש.

גדרות הברזל אמורים לספק חוסן עבור בעלי הנכס באשר הוא ועל כן גם בעת ייצור הגדר, כמו בכל דבר אחר בחיים, התוצר הסופי של גדר מברזל אמור להיות כזה שלא יחליד, שיהיה בטוח לשימוש, נוח ואמין במיוחד.

גדרות ברזל לגינה ולחצר

מגוון אפשרויות העיצוב האפשריות עם חומר גלם כמו ברזל לצורך ייצור של גדרות הוא עשיר מאד. 

גדרות לגינה מברזל מעניקות מראה עשיר יותר לגינה ומטפחות אותה לא רק כלפי חוץ, אלא גם כלפי פנים.

הגדרות בגינה חשופות לתנאי מזג האוויר ובנוסף לכך שהן אמורות להיראות טוב ולשמש לבטחון הבית, הן אמורות להיות עמידות בפני כל תנאי מג האוויר ולאורך זמן. 

היא לא רק שימושית במונחים של ביטחון ופרטיות, אלא יש לה משקל משמעותי בנראות הכללית של כל הבית והגדר, תתפלאו או שלא- מהווה סמל סטטוס לכל דבר ועניין.

עומדים להחליף את הגדר בבית? מעוניינים להתקין גדר מהודרת או גדר

רשת ברזל לגינה או לחזית של הבית? במאמר הבא נסקור את סוגי הגדרות השונים, עלות גדר מברזל והיבטים שונים שיש לקחת בחשבון כשרוצים להתקין או להחליף גדר מברזל פשוטה או יוקרתית.

גדר ברזל לבית

בדרך כלל אתם ישנים מצוין, ממש כמו תינוק בן יומו, אבל דווקא בשעת לילה מאוחרת, אתם שומעים לפתע רעשים משונים מחצר הבית… אתם מאירים עם פנס לכיוון החצר – באלומת האור עומד ללא כל חשש החתול של השכנים שקפץ לביקור.

אתם נרגעים וחוזרים למיטה לשנת היופי שלכם, אבל לפני שאתם נרדמים אתם מבטיחים לעצמכם להתקשר למסגרייה ולהזמין גדר ברזל איכותית, אשר תקנה לכם שקט נפשי ותשמור על הפרטיות והבטחון שלכם.

אבל לא רק ביטחון, הגדר באופן כללי ובפרט רשת ברזל לגדר היא בעלת תפקיד עיצובי ופונקציונלי לא פחות מהתפקיד המיגוני שלה.

מה היתרונות של גדרות ברזל לעומת גדרות מחומרי גלם אחרים?

  • בטחון והגנה מקסימלית – ברזל נחשב לחומר גלם חזק במיוחד, השימוש בו לבניית גדר מבטיח עמידות לשנים רבות מאד ואיכות שנשמרת לזמן רב. ברזל יעיל ביותר, משמש כהגנה ומוסיף עוד ממד של בטיחות לבית ולגינה. בנוסף לחוזק שלו, גדר ברזל רשת היא בעלת ממד הרתעתי משמעותי וזה כשלעצמו יתרון גדול מאד.
  • עיצוב – קיימים בשוק אינספור דגמים של גדרות מחומרים שונים (עץ, פי.וי.סי., אלומיניום, רשת ועוד), אך אין ספק שגדר ברזל מעניקה לחצר ולבית עיצוב קלאסי. זאת גדר אסתטית ודקורטיבית שמקנה לבית יוקרתיות ואלגנטיות אשר לא קיימת בגדרות אחרות. ברזל נחשב לחומר גמיש ונוח מאד לעבודה ולכן קל לעבוד איתו, לעצב אותו ולייצר כמעט כל סוג של גדר – השמיים הם הגבול. כמו כן, ניתן לצבוע את הגדר בכל צבע שתחשקו בו מקשת הצבעים: משחור ולבן קלאסיים ועד לצבעים נועזים יותר של אדום, צהוב וסגול וכן אפשר להזמין גם גדר ירוקה מברזל ואף להוסיף לה מעקה רשת ברזל שישתלב איתה מבחינה עיצובית ומבחינת הנראות הכללי.
  • יחס עלות תועלת- מחיר גדרות ברזל מחושב לפי מטר ובהתאם לסוג הגדר וכמות הברזל. בזכות העמידות ואורך החיים המשמעותי, רשת ברזל מחיר יוצאת הכי משתלמת מכלל האלטרנטיבות השונות בשוק.

גדרות לבית – מהם סגנונות העיצוב הקיימים?

הביקוש לצד הטכנולוגיה הקיימת מאפשרת לייצר מגוון עשיר של עיצובים וסגנונות לגדרות, כאשר את כלל העיצובים מקובל לחלק לסגנונות עיצוב שונים.

בין סגנונות העיצוב של גדרות הברזל ניתן למצוא את הסגנונות הבאים:

  • גדר בסגנון מודרני – סגנון עיצוב זה מתייחס לגדר עם פרופילים ישרים, מתאימה במיוחד לבתים בעלי קו נקי.
  • גדר בסגנון כפרי – סגנון עיצוב זה מתייחס בדרך כלל לגדר עם פרזולים מעוגלים, מתאימה לבתים בעלי סגנון כפרי.
  • גדר פח – מתאימה במיוחד לאנשים שמעוניינים לשמור על פרטיות מלאה בחצר. גדר זו מורכבת מלוחות פח, אשר אינם מאפשרים לאנשים מהרחוב לראות מה מתרחש בגינת ביתכם. דווקא הפשטות של סגנון זה הפכה אותו לאחד מסגנונות העיצוב הנפוצים ביותר היום ואכן מתקבל ממנה מראה ייחודי ולא סטנדרטי.
  • גדר ברזל משולבת בעץ או זכוכית – גדר אלגנטית ומהודרת במיוחד שנותנת לבית מראה יוקרתי ומשתלבת במגוון של עיצובים שונים לבית ולגינה. שילוב של עץ מעניק חמימות ורכות לבית ושילוב הזכוכית מעניק יוקרה שהיא מתחכמת יותר ובעלת אופי ואמירה.
  • גדר רשת ברזל – נחשבת לגדר הפשוטה ביותר, בין פרופילי ברזל נמתחת רשת ברזל, ניתן לשתול בצד הגדר צמחים מטפסים, כך שתוך זמן קצר הגדר תהפוך לירוקה ופרחונית. זו בחירה אקולוגית, טבעית ונהדרת שמהווה הזדמנות לחסוך בהוצאות מצד אחד ומהצד השני לייצר הפרדה שמספקת גם ביטחון וגם את מיטב השפע של הטבע לטובת העיצוב הכללי.

מה חשוב לדעת כאשר אתם מחפשים גדר ברזל לבית?

כאשר מתחילים לבחור גדרות לבית יש לוודא שהברזל שמורכב בגדר עבר גלוון. (תהליך כימי שבו מצפים מתכות כדי למנוע התפתחות קורוזיה).

כמו כן יש לברר מהו תהליך הצביעה של הגדר (צביעה בתנור או צביעה ידנית) וכמובן שחשוב להגדיר את מסגרת התקציב על מנת להיערך בהתאם.

מחפשים מסגרייה אמינה ומקצועית?

כחלק מתהליך הייצור והעיצוב של גדר ברזל, אנו גם מצפים את הברזל באמצעות צביעה בתנור, כדי להבטיח עמידות שאין כמותה, כך שגם מבחינת תחזוקה שוטפת של הגדר, לאורך זמן היא תהיה נמוכה יותר.

בין אם מדובר בגדר מתכת מעוצבת מברזל לשער הכניסה לבית או לשער חשמלי, התייעצו עם המומחים של מסגריית המושב כדי להבטיח שתקבלו את הפתרון המושלם והאמין שאנו מספקים לכל לקוחותינו.

האם אתם מעוניינים לדעת עוד על גדר ברזל, מחיר העבודה, פתרונות עיצוביים, משך זמן ההרכבה ועוד? הגעתם לכתובת הנכונה!

אנו מתמחים בכל עבודות המסגרות ומספקים פתרונות מלאים לעבודות מורכבות ביותר לפי תוכניות של אדריכלים ומהנדסים.

אנו מתחייבים לספק עבודה מדויקת, שימוש בחומרי גלם איכותיים וגימור מעולה תוך דגש על יחס אדיב ושירות מקצועי.

נשמח לשמוע שאלות ולתת עצות והסברים בתחום המתכות והמסגרות.

מוזמנים לפנות אלינו בטלפון: 052-5507809 או צרו קשר כאן. ונשמח להכיר ולהפוך אתכם ללקוחות מרוצים.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
סגירת תפריט