מדרגות ברזל

סרטונים

מדרגות ברזל – כל שנחוץ לדעת

מדרגות מברזל כבר כמה שנים אינן מהוות רק אלמנט פרקטי, אלא הפכו להיות מוטיב עיצובי מעבר להיותן מרשימות, מעוצבות ויוקרתיות הן גם עמידות וחזקות מאוד, מדרגות הברזל משדרות סטייל והן תמיד משתלבות בחללי הבית.

ישנן כמה סוגי מדרגות, מדרגות ציר צד "מדרגות מרחפות" מדרגות ציר את המדרגות ניתן לשלב עם חומרים נוספים כגון עץ, שיש או זכוכית.

מדרגות ברזל לבית

מדרגות ברזל משדרות סטייל והן משתלבות היטב בחלל של הבית. בין אם מדובר בבית כפרי ובין אם מדובר בבית מודרני. נגמרו הימים שבהם מדרגות ברזל היה ניתן למצוא רק במפעלים, אלא כיום הן תופסות נפח מרשים גם בתחום עיצוב הפנים. אומנם מדובר בחומר מאסיבי, חזק ועוצמתי, אך הוא גם יודע לשדר אלגנטיות מאופקת, עדינה ואף עליזה. מחפשים מדרגות ברזל לבית?

מוזמנים לפנות אלינו ולגלות שפע של אפשרויות מרהיבות, וכל זאת מבלי להתפשר איכות מדהימה שאינה דורשת תחזוקה. 

מדרגות מברזל לעסק מדרגות מברזל

כל עסק יודע שחלק מהסיפור זה לשדר סטטוס רצוי ולשמור על המוניטין, ופה מדרגות מברזל לעסק מספקות את הסחורה. מדרגות ברזל מעוצבות משדרות יוקרה, מודרניות וקידמה, לצד מינימליסטיות ואיכות. כמובן שמאוד משנה באיזה עיצוב ותצורה בוחרים, אך ניתן להשיג מענה מדויק צורך ומרשים למראה. אתם מגדירים דגשים, ואנחנו מסייעים למצוא את העיצוב המדויק ביותר עבורכם.

מדרגות ברזל פנימיות

מי שיתחיל לבחון עיצובים וסוגי מדרגות פנים, יימצא מבחר מרשים, ואף יימצא שניתן לשלב את המדרגות עם חומרים נוספים, כגון עץ, שיש וזכוכית. אנו ב"מסגריית המושב" נדאג לייצר עבורכם את המדרגות המרשימות ביותר באופן האיכותי ביותר. מחפשים מדרגות ברזל פנימיותמוזמנים למצוא מדרגות מקונסטרוקציה כפולה, "מדרגות ציר צד" (מדרגות מרחפות) שמעניקות תחושת קלילות, מדרגות ספירלה מברזל ועוד. כמו כן, ראוי לציין שלא רק מבחינת צורניות תמצאו אצלנו מנעד נרחב, אלא גם מבחינת גוונים. רוצים גרם מדרגות כחול או צהוב? הכול אפשרי!

מדרגות ברזל חוץ

לצד מדרגות ברזל פנימיות, מוזמנים למצוא אצלנו מדרגות ברזל חוץכיוון שאנחנו עובדים עם החומרים הטובים ביותר ועם גלוון חם, ניתן להיות רגועים בכל הנוגע לקורוזיה. מדרגות חוץ עשויות לחבר בין שני מפלסים, לייצר יציאה פרטית, לאפשר יציאת חירום וכדומה.

מה מבחינת מחיר?

מנעד המחירים ורסטילי, בהתאם לשלל דגשים אישיים. מוזמנים להיעזר בנו כדי להצליח ליישר קו בין רצוי למצוי, כך שתקבלו את גרם המדרגות האיכותי ביותר, לצד העיצוב הרצוי והעלות שאליה מכוונים. אנו מתגאים בעבודה האיכותית שמעניקים ובגימור המרשים. 

במסגריית המושב נדאג לייצר עבורכם מדרגות מברזל בצורה הכי איכותית שיש, אנו מתגאים בעבודת האיכות שלנו שמבוצעת ברמה המקצועית ביותר ובגימור הטוב ביותר.

מסגריית המושב לרשותכם השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

סגירת תפריט