גדרות מעוצבות – התוספת המושלמת לחצר שלכם

גדרות מעוצבות – התוספת המושלמת לחצר שלכם

תפקידן של גדרות לחצר הוא לספק פרטיות ותחושת ביטחון לנכס ולמי ששוהה בתוכו.

עם זאת, גדר לחצר חייבת להיות גם אסתטית ומעוצבת, כדי להעניק לנכס ולסביבתו מראה נעים לעין, המשתלב היטב עם הנוף ועם העיצוב הכללי.

לכן חשוב לבחור גדר מעוצבת שתהפוך לתוספת שהחצר שלכם הייתה צריכה. בשורות הקרובות נדבר על איך לבחור גדרות מעוצבות לחצר שלכם.

איך לבחור גדר מעוצבת לחצר?

כיום קיים מגוון אינסופי כמעט של חומרי גלם לבניית גדרות מעוצבות לחצר. 

עם זאת, ברזל הוא אחד מחומרי הגלם הותיקים ביותר בתחום והוא נחשב עד היום לבחירה המובילה, בזכות שורה של יתרונות:

  • גדר ברזל ליופי ברזל הוא חומר גלם פנטסטי, שניתן ליצור איתו עיצובים מרהיבים מכל הסוגים – כאשר הוא נמצא בידיים של בעלי מקצוע טובים באמת. אפשר ליצור איתו גדר סורגים מאונכים, שדרכם ניתן לראות את החצר ומהחצר ניתן להביט החוצה. אפשר לשלב בו פיתוחים בצורות של חיות, אותיות ושלל צורות, או ליצור גדר של קורות ברזל אופקיות בשלל צבעים ועיצובים.
  • עמידות של גדר ברזל מעוצבת לחצר ברזל כשלעצמו הוא חומר גלם שאין לו עמידות בפני מים ופגעי מזג האוויר. עם זאת, כאשר בונים אלמנטים חיצוניים כמו גדר ברזל, משתמשים בחומר שנקרא ברזל מגולוון – זהו ברזל שעבר תהליך מיוחד, שהופך אותו עמיד בפני מים, גם בחשיפה ממושכת. לכן גדר ברזל מעוצבת היא גם עמידה בפני פגעי מזג האוויר, אינה מפתחת חלודה ונשארת יפה לשנים רבות.
  • תחזוקה וניקיון ברזל מגולוון נותן לגדר עמידות מספיק גבוהה, כך שאין כמעט צורך בפעולות תחזוקה. גם הצבע של הגדר הוא איכותי ומתבצע בטכניקה ייחודית, שמעניקה לצבע עמידות לטווח ארוך מאוד. בהתאם לסגנון העיצוב של הגדר, היא גם לא מצריכה ניקיון מיוחד. אפשר לנקות אותה בעזרת מטלית לחה ואפילו לשטוף אותה במים.
  • תוספת שער ופרזול אין ספק כי אחד החלקים החשובים ביותר בגדר מעוצבת הוא השער. זהו כרטיס הביקור של הבית, שצריך להיות אסתטי ומעוצב לפחות כמו הגדר. הוא גם צריך להיות נוח לשימוש עם צירים איכותיים, שמחזיקים היטב את המשקל ומאפשרים לפתוח ולסגור את השער בקלות לפי הצורך.  לכן ברזל הוא חומר הגלם המושלם ליצירת שער מעוצב ויפה שמשלים את הגדר מסביב לבית. 
  • תוספות דקורטיביות ברזל הוא חומר גלם אידיאלי להוספת אלמנטים חשובים אחריםלגדר, כמו תיבת דואר, מתלים לעציצים, הכנה לתאורה איכותית ובטיחותית ועוד.


הגדר שעושה את הבית

צוות מסגריית המושב מספק גדרות מעוצבות מברזל ושערי ברזל בעיצובים אישיים לפי דרישת הלקוח, לצד מגוון רחב של שירותי מסגרות איכותיים ומקצועיים.

ניתן להזמין אצלנו גדרות ברזל במגוון רחב של עיצובים מרשימים בסגנונות שונים, עם שער ברזל על צירים, או שער חשמלי, בעיצובים שמשתלבים עם עיצוב הבית ומשלימים את המראה.

מחפשים גדר מעוצבת לחצר? דברו איתנו!

 

סגירת תפריט