בניית רמפות לנכים

מסגריית דלבה מתמחה בבניית רמפות לנכים מברזל בהתאמה אישית ולפי דרישות וצרכי הלקוח ובהתאם לתקן הישראלי (מת״י).
אנו מבצעים עבודות לכלל המגזרים: הפרטי, הציבורי והמוסדי.

חשוב לציין כי בישראל בתי עסק בישראל ומוסדות ציבוריים בפרט חייבים ומחוייבים להיות נגישים לנכים ולאוכלוסייה בעלת צרכים מיוחדים וזאת ע"פ  חוק שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות, התשנ"ח-1998.

בהתאם לחוק ההנגשה, מסגריית דלבה מתמחה בייצור ובנייה של מגוון רמפות לנכים אשר סובלים מכל מגבלה שהיא, אשר מונעת מהם גישה למתקן כזה או אחר.

סוגי רמפות לנכים

מסגריית דלבה מתמחה בבניית מגוון רמפות לנכים ובעלי מוגבלות לפי דרישה קפדנית של הלקוח, בדגש על בטיחות, איכות ושירותיות אשר מלווה אותנו לכל אורך תהליך בניית הרמפה. 

בין היתר, אנו בונים רמפות לכסא גלגלים עבור נכים: החל מרמפות קבועות להנגשה, רמפות לנכים עם שיפוע,  רמפות מתקפלות לפי דרישה, רמפות ניידות לנכים לנסיעות ולשימוש ביתי.

כל הרמפות מיוצרות לפי סטנדרט גבוה ביותר ומאושרות, כדי להבטיח את בטיחותם של בעלי המוגבלויות השונות אשר זקוקים להנגשה ע"י רמפות.

חשוב לציין, כי אנו מספקים פתרונות להנגשה ע"י ייצור רמפות לכל סוג של דרך: בין אם מדובר במעברים צרים או כל מכשול אחר. אנו נבוא, נמדוד ונתכנן לפי צורך של תנאי הדרך את הרמפה האידיאלית לנכים בעבורך ולמען לקוחותיך. 

התקנה של רמפה לנכים

על פי התקן, השיפוע הנדרש מרמפה במקרים אלו, הוא 8%. אך למרבית הנכים, העדיפות היא לשיפוע נמוך יותר וזאת כדי לאפשר להם מעבר נוח יותר. 
הרמפה העדיפה ביותר, הן מבחינת אמינות והן מבחינת עמידות לאורך זמן, היא רמפה לנכים מברזל.
 

מתוך היכרות מעמיקה עם התקנים השונים וידע מקצועי המאפשר לנו להעניק מגוון רחב של פתרונות לכל צורך. לכן, בין אם אתם אנשים אשר מעוניינים להפוך את הכניסה לביתכם לנגישה, או את הבניין בו אתם מתגוררים, לנגיש בעבור אנשים בעלי נכות כלשהי, או בין אם אתם בעלי עסק שחייבים להנגיש אותו בכדי לעמוד בתקנות ולקבל רישיון עסק בהתאם לחוק, פנו למסגריית דלבה ואנו נספק לכם את הפתרון האידיאלי בעבורכם.

הנגשת העסק שלך באמצעות רמפה לנכים מברזל תגרום ללקוחות עם מוגבלויות ליהנות מהשירותים אותם העסק שלך מציע באופן נגיש ונוח.

נשמח לעמוד לרשותכם ולייצר עבורכם רמפה לנכים מברזל בהתאמה מלאה וע"פ תיכנון ודרישה.

 

להזמנת רמפה לנכים

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
סגירת תפריט