רמפה למדרגות

עגלת נכים, עגלת ילדים, עגלת סופר, עגלת כלי עבודה – אם חלק משגרת החיים שלכם כוללת התניידות באמצעות עגלה ובכל יום מחדש אתם נתקלים בבעיה של תנועה במדרגות, יש לכם פתרון קל וזמין בצורת רמפה למדרגה. המדובר ברמפת ברזל המעוגנת לגרם המדרגות ומאפשרת תנועה חלקה ללא קושי עם כל סוג של עגלה או מתקן הנע על גלגלים. את הרמפה תוכלו להזמין בפורמט סטנדרטי או להזמין רמפה בהתאמה אישית לקווי המתאר של המדרגות וסביבתן, כך שתוכלו לקבוע גם את השיפוע שלה וגם את האופן בו היא משתלבת מבחינה אסתטית במרחב.

כמה עולה רמפה למדרגה?

בהזמנת רמפה למדרגות מחיר הרמפה תלוי מאוד בסוג הרמפה אותה אתם בוחרים להזמין. כאמור, ישנו הדגם הסטנדרטי שמגיע במידת רוחב קבועה לפי מטר רץ. בפורמט זה, אתם יכולים לצפות למחיר רמפה למדרגות החל מ 1000 שח למטר. בפורמט הבסיסי ביותר אין לכם את היכולת לקבוע את שיפוע הרמפה ואת התוואי בו היא עוברת. כך למשל, אם מדובר על גרם מדרגות גבוה, התנועה על גבי רמפה המוצבת על גביו בשיפוע חד יכולה להיות מעט מסוכנת, בעיקר במקרה של עגלת נכים. במקרה כזה, אתם רוצים להזמין רמפה מתעקלת שעוברת מסלול ארוך יותר בשיפוע קטן יותר וגם מתאימה יותר לסביבה בה היא מותקנת. מן הסתם, לא בכל גרם מדרגות יש לכם את הלוקסוס של תכנון תוואי הרמפה ואם מדובר בגרם מדרגות של בית פרטי, לרוב יתאים לכם הפתרון של רמפה סטנדרטית למדרגות.

איך תדעו מה מתאים לכם ומה אתם יכולים להזמין?

לפני שאתם מזמינים רמפה למדרגה, מומלץ מאוד להתייעץ עם גורם מקצועי שמתמחה בייצור רמפות על מנת להבין את כל האפשרויות העומדות בפניכם ואת כל האלמנטים שעליכם לקחת בחשבון לפני הזמנת הרמפה. בהזמנת רמפה למדרגות מחיר הוא רק פרמטר אחד שלחלוטין לא אמור להכריע עבורכם את סוג הרמפה. מה שחשוב הוא שתוכלו לנוע על גבי הרמפה בקלות ובצורה בטוחה.

מסגריית המושב המציעה לכם את כל סוגי עבודות הברזל במקום אחד, מתמחה בייצור רמפות למדרגות ומאפשרת לכם ליהנות ממבחר דגמים ואפשרויות של רמפה למדרגות מחיר אטרקטיבי ותחרותי ושירות מלא כולל תכנון והתקנה עם אחריות מלאה על הרמפה ועל העבודה. יש לכם שאלות נוספות? רוצים להזמין? צרו עמנו קשר עוד היום בטלפון 052-2411819 ונשמח לסייע לכם בכל צורה.

סגירת תפריט