מעקה למרפסת

מעת לעת כל בית חייב להחליף מעקה למרפסת שמוצב כבר במשך שנים רבות. למעקה מתכת, גם אם הוא נעשה מברזל מגולוון, אחרי 10 או 20 שנה יש בלאי של פגעי מזג האוויר, וזו הסיבה שלעתים קרובות נראה מעקה למרפסת מברזל שכבר מתפורר בחיבורים, או בצדדים ומעלה איזו קורוזיה דקה. אומנת מעקה למרפסת מחומרי גלם איכותיים, פחות חשוף ורגיש לפגעי מזג האוויר ובהחלט מחזיק מעמד, אבל אחרי שני עשורים, כבר ניכרים עליו שיני הזמן ויש להחליף אותו.

אם אתם עושים שיפוצים והחלטתם גם להחליף מעקה למרפסת, למדרגות ועוד, אתם מוזמנים לבחור מסגריה שתוכל

מעקה ברזל במרפסת
מעקה ברזל במרפסת

לעשות לכם עבודה טובה. בנושא הזה של בחירת מסגרייה, זה דומה לבחירה של מנתח. ככל שלמסגרייה יש יותר ניסיון והיא ייצרה כבר הרבה מעקות למרפסת, כך תוכלו להיות בטוחים שהיא תייצר לכם מעקה למרפסת באיכות הכי גבוהה, עם הבטיחות הנדרשת.

מעקה למרפסת – תמ"א 38

הרבה בניינים היום בכל הארץ, עוברים היום תוכניות של תמ"א 38, או שיפוץ. בשני המקרים יקבלו הדיירים בסופו של דבר, מעקה למרפסת מהניילון או יותר נכון ממסגרייה טובה. יש בניינים שעוברים רק שיפוץ, ואז ייתכן כי מה שהיה עד אז קיר, יהפוך לדלת שתוביל אל מרפסת חדשה תלויה, עם מעקה למרפסת והנה נוספו לכם עוד כמה מ"ר.

זה קורה בהרבה בניינים, שיש תוספת של מרפסת לבית, שלא הייתה קיימת, וזה משדרג את הדירה וכמובן מעלה את מחירה. המרפסות התלויות הללו, זקוקות לעיצוב מעקה למרפסת שיתאים לא רק לדירה אלא גם לבניין כולו וישדרג את החזית שלו. 

מעקות למרפסת מברזל
מעקות למרפסת מברזל

מעקה למרפסת בעיצוב מיוחד

אין ספק כי היום אנשים מתייחסים לבתים שלהם, לא רק כמקום לגור בו אלא גם כהגשת החלומות שלהם, כולל שימת דגש על כל פרט, כולל מחשבה תחילה לפני הזמנת מעקה למרפסת. חושבים על הדוגמה, על הצבע, הגודל, הגובה. כאשר נקודת המפתח היא הסגנון הקיים בבית. אין ספק כי אנשים לא ישקיעו בעיצוב של בית, ויזניחו את הנושא של מעקה למרפסת. היום בוחרים בו, בדיוק כמו שבוחרים ברהיטים, מטבח ועוד.

עושים שיפוץ, מחדשים? מעקה למרפסת מהמסגרייה הכי איכותית!

אם אתם עושים שיפוץ, עוברים דירה או שהמעקה למרפסת שלכם, כבר עשה את שלו, אתם מוזמנים לבחור במסגרייה שיש לה הרבה מאוד לקוחות מרוצים עם "תיק עבודות" של מאות מרפסות איכותיות ובטיחותיות. אצלנו כל מעקה למרפסת עומד על שלושה דברים: בטיחות, חומר גלם ועיצוב. אנחנו משתמשים בחומרי הגלם הכי איכותיים שיש. כל מעקה עובר תהליך צביעה מיוחד ויש לנו דגמים חלומיים, מתוכם כל אחד יכול למצוא מעקה למרפסת בעיצוב מיוחד שמתאים לו.

להזמנת מעקה למרפסת

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
סגירת תפריט