מעקות למרפסות

מחפשים מעקות למרפסת? מעת לעת כל בית חייב להחליף מעקה למרפסת שמוצב כבר במשך שנים רבות.

מעקות למרפסות גם הם נוצרו מברזל מגולוון, אחרי 10 או 20 שנה יש בלאי של פגעי מזג האוויר, וזו הסיבה שלעתים קרובות נראה מעקה מרפסת מברזל שכבר מתפורר בחיבורים, או בצדדים ומעלה איזו קורוזיה דקה.

מעקה למרפסות מחומרי גלם איכותיים, פחות חשוף ורגיש לפגעי מזג האוויר ובהחלט מחזיק מעמד, אבל אחרי שני עשורים, כבר ניכרים עליו שיני הזמן ויש להחליף אותו.

אם אתם עושים שיפוצים והחלטתם גם להחליף את המעקה למרפסת, מעקה למדרגות ועוד, אתם מוזמנים לבחור מסגריה שתוכל לעשות לכם עבודה טובה.

מעקות למרפסות

ככל שלמסגרייה יש יותר ניסיון והיא ייצרה כבר הרבה מעקות למרפסת, כך תוכלו להיות בטוחים שהיא תייצר לכם מעקה למרפסת באיכות הכי גבוהה, עם הבטיחות הנדרשת.

מעקות למרפסות – תמ"א 38

הרבה בניינים היום בכל הארץ, עוברים היום תוכניות של תמ"א 38, או שיפוץ.

בשני המקרים יקבלו הדיירים בסופו של דבר, מעקה למרפסת מהניילון או יותר נכון ממסגרייה טובה.

יש בניינים שעוברים רק שיפוץ, ואז ייתכן כי מה שהיה עד אז קיר, יהפוך לדלת שתוביל אל מרפסת חדשה תלויה,עם מעקה והנה נוספו לכם עוד כמה מ"ר.

זה קורה בהרבה בניינים, שיש תוספת של מרפסת לבית, שלא הייתה קיימת, וזה משדרג את הדירה וכמובן מעלה את מחירה. המרפסות התלויות הללו, זקוקות לעיצוב מעקה מרפסת שיתאים לא רק לדירה אלא גם לבניין כולו וישדרג את החזית שלו. 

מעקה מרפסת בעיצוב מיוחד

אין ספק כי היום אנשים מתייחסים לבתים שלהם, לא רק כמקום לגור בו אלא גם כהגשת החלומות שלהם, כולל שימת דגש על כל פרט, כולל מחשבה תחילה לפני הזמנת מעקות ברזל למרפסות.

חושבים על הדוגמה, על הצבע, הגודל, הגובה. כאשר נקודת המפתח היא הסגנון הקיים בבית. אין ספק כי אנשים לא ישקיעו בעיצוב של בית, ויזניחו את הנושא של מעקה למרפסת. היום בוחרים בו, בדיוק כמו שבוחרים ברהיטים, מטבח ועוד.

עושים שיפוץ, מחדשים? מעקה למרפסת מהמסגרייה הכי איכותית!

אם אתם עושים שיפוץ, עוברים דירה או שאפילו צריכים להחליף מעקה למרפסות שכבר עשה את שלו, אתם מוזמנים לבחור במסגרייה שיש לה הרבה מאוד לקוחות מרוצים עם "תיק עבודות" של מאות מרפסות איכותיות ובטיחותיות.

אצלנו כל מעקה למרפסות עומד על שלושה דברים: בטיחות, חומר גלם ועיצוב.

אנחנו משתמשים בחומרי הגלם הכי איכותיים שיש. כל מעקה עובר תהליך צביעה מיוחד ויש לנו דגמים חלומיים, מתוכם כל אחד יכול למצוא מעקה מרפסת בעיצוב מיוחד שמתאים לו.

מעוניינים בפרטים נוספים על מעקות למרפסת שלכם? צרו איתנו קשר ונשמח לסייע בכל!

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
סגירת תפריט