שערים חשמליים

שערים חשמליים מברזל

שערים חשמליים הם בעלי תפקיד חשוב ביותר. הם מעניקים הגנה, מרתיעים אנשים בעלי כוונות שדון, מפשטים את פעולת השימוש והם מקצרים את זמן הפעולה.

גם אתם חושבים להציב שער חשמלי מברזל? שער מרשים, חזק ואיכותי? שער שניתן לשליטה מרחוק ושאינו מצריך גישה כדי לבצע את פעולת הפתיחה/סגירה?

מוזמנים למצוא אצלנו מגוון נרחב של שערים. שערים איכותיים, מעוצבים ושנעזרים במנגנונים מתקדמים.

מבחר רב ומבטיח

שער חשמלי יכול לשמש עבור מוסד ציבורי ועבור בית פרטי. עבור החצר שבה משחקים הילדים ועבור החנייה של דיירי הבניין. עבור הכניסה לרחבי הקיבוץ ועבור חניה של בית צמוד קרקע. מכאן שיש שערים חשמליים פשוטים, לצד שערים חשמליים מעוצבים, שערים שמושתתים על מנגנון פשוט, לצד שערים שנעזרים במנגנון מתקדם. שערים בעלי עיצוב סטנדרטי, לצד שערים שהם תוצר של הזמנה אישית וכדומה.

מחפשים שער חשמלי מברזל עם צרכים נקודתיים עבורכם? מוזמנים לערוך עמנו שיחת התייעצות. ביחד נבחן מהו הצורך, מהם הדגשים שמכתיבים התנאים בשטח, מהו התקציב עומד על הפרק ואף מהו החלום לגבי העיצוב, וכאן נעצור לציין שכאשר מתמקדים בשערים חשמליים שעשויים מברזל, השמיים הם הגבול. שערים חשמליים

המנגנון שמאחורי שערים חשמליים

כידוע, ברזל הוא חומר חזק, גמיש וקשיח. כמו כן, כל עוד הברזל עובר הליך גלוון מקצועי (גלוון חם), הוא גם נחשב עמיד בתנאי חוץ. מה עוד? יחסית למגוון חומרים אחרים, ברזל נחשב כבד, ועל כן כאשר מדובר בשער חשמלי מברזל, לרוב הוא ינוע על גבי מסילה או ציר, אך לא יתפקד כשער הרמה שנע כלפי מעלה. כאן נחדד שאנו מתאימים כראוי את ההספק של המנוע החשמלי למשקל של השער, כאשר המטרה הסופית היא פעולה חלקה, שקטה ונוחה שמתפקדת היטב לאורך זמן. 

שער חשמלי בהתאמה מלאה

מחפשים שערים חשמליים מברזל? שערים מרשימים ואיכותיים? שערים שמותאמים לסך הדגשים ושמציעים מנגנון מתקדם שניתן לסמוך עליו באופן שוטף? מוזמנים להגיע אלינו עם מגוון דגשים ולאפשר לנו להכווין אתכם לעבר השילוב הנכון ביותר.

ביחד נבחן מהו הגודל הנחוץ, איזה מודל פתיחה עדיף, אלו תוספות רצויות (למשל אינטרקום, תיבת דואר, או מערכת שליטה מרחוק), מהי שיטת השליטה המועדפת וכדומה.

המבחר עשיר ואנחנו במסגריית המושב מובילים בתחום ו100% מקצועיים – נצלו זאת!

עוד יכול לעניין אתכם:

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
סגירת תפריט