קונסטרוקציה ברזל

עבודות קונסטרוקציה

מסגריית המושב מתמחה בבניית קונסטרוקציה מברזל או פלדה ע״י בהתבסס על תכנית מהנדס / אדריכל בהתבסס על הידע וניסיון של שנים נוכל לעזור במציאת פתרונות מורכבים בתכנון ובבניית קונסטרוקציה מברזל למגוון רחב של שימושים ובהתאמה מושלמת לפי דרישות הלקוח.

אנו מבצעים עבודות מתכת ומסגרות למגזר הפרטי, העסקי והמוסדי.

נשמח לבצע ולתכנן עבודות ברזל מורכבות ומאתגרות בידיעה שיש ברשותנו את הידע, הניסיון והמקצועיות הנדרשים ע"מ למסור ללקוחותינו מוצר מוגמר מדויק ומושלם. בין אם אתם צריכים גלריות ברזל או סוג אחר של עבודות ברזל, נשמח לסייע לכם.

ובכן, קונסטרוקציה הוא השלד של כל מבנה ובמבנה הכוונה היא לא רק לבית או בניין, אלא לכל מכלול שהוא, אפילו שולחן, מיטה, פרגולה או שידה לסלון. הקונסטרוקציה, ממש כמו השלד האנושי, מיועדת להחזיק את המבנה כולו ולהוות את ליבת החוזק והיציבות שלו. את הקונסטרוקציה אנו "מלבישים" בשכבת גמר שמעניקה למכלול או המבנה את האופי האסתטי החיצוני שלו ואת המאפיינים הפונקציונליים שלו. עבודות קונסטרוקציה הוא למעשה מונח גג שמגלם בתוכו כל עבודה המבוצעת כחלק מבניית תוצר שלם שמחייב קונסטרוקציה כדי לעמוד על תילו. כך למשל, בבניית מדרגות בבית, ישנם משטחי דריכה ופאנלים שיכולים להיות מעץ, אבן או כל חומר גלם אחר ואלו מותקנים על גבי קונסטרוקציית מדרגות שיכולה להיות עשויה מאבן או מברזל, שהם שני חומרי הגלם החזקים והיציבים ביותר בתחום הבנייה.

מתי נדרשת קונסטרוקציה ואיפה מזמינים אחת כזאת?

קונסטרוקציה היא מרכיב שקיים בכל פריט ובכל מכלול פיזי תלת ממדי. בפריטים רבים, גוף הפריט הוא גם הקונסטרוקציה שלו, כמו למשל מעטפת של עט שיכולה להיות עשויה פלסטיק פשוט ועדיין לעמוד בעומסים האופייניים הפועלים על העט. במכלולים אחרים, בהם המשקל הכולל של הפריט הוא רב או שהתצורה שלו היא נרחבת בצורה כזאת שיוצרת עומסים בנקודות רבות לאורכו ולרוחבו, נדרשת קונסטרוקציה שתעניק למכלול השלם את החוזק המבני שלו. בתחומים מסוימים, ובעיקר בתחום הבנייה, מתבססות הקונסטרוקציה על בטון או אבן. בכל יתר התחומים ובכלל זה ריהוט פנים וחוץ, ברזל הוא חומר הגלם ממנו מייצרים את הקונסטרוקציה בכדי לקבל את החוזק המבני הנדרש מבלי לעבות ולהגדיל את התוצר הסופי לשווא. במכלולים רבים ניתן להסתמך גם על קונסטרוקציית עץ, אם כי נדרשות קורות עץ עבות יותר וגדולות יותר מאשר קורות הברזל, בכדי לעמוד בקריטריונים הנדרשים.

הזמנת קונסטרוקציה יכולה להתבצע אצל גורם מקצועי המתמחה בעבודות בחומר הגלם ממנו אתם רוצים לייצר את הקונסטרוקציה. במקרה של קונסטרוקציית ברזל, עליכם לפנות למסגרייה מקצועית ולוודא שהמסגרייה מכירה את התחום של תכנון, בנייה ובדיקת קונסטרוקציות ויודעת לספק לכם לא רק את יכולות הביצוע אלא גם את הליווי והייעוץ המקצועי הנדרש בפריט חשוב זה.

מסגריית המושב מתמחה בכל סוגי עבודות הברזל ובין היתר, מציעה גם את השירות של בניית קונסטרוקציות מברזל לכל סוג של פריט, מכלול או מבנה ובכל היקף. במסגריית המושב תוכלו להזמין קונסטרוקציה למדרגות, למעקה, לפרגולה, לשולחן, לארון או לכל פריט אחר שתרצו לשלב במרחב הביתי או העסקי שלכם. לקבלת מידע נוסף והזמנות, צרו עמנו קשר עוד היום בטלפון 052-2411819 ונשמח לסייע בכל שאלה ועניין.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
סגירת תפריט