פרגולות ברזל

כולנו מכירים את הפרגולות בצורתם הקלאסית – פרגולות מעץ. אך בשנים האחרונות ישנו טרנד חזק בעולם עיצוב הבית והוא – פרגולות ברזל.

הגמישות, החוזק, העמידות ושפע היישומים והעיצובים שניתן לעשות בזמן בנייה וכנה של פרגולה מעץ הוא אינסופי.

היתרון שבבחירת פרגולה מברזל

פרגולה מברזל, יכולה להיות משולבת עם מגוון חומרים: זכוכית ואפילו עץ. כמו כן, פרגולה מברזל בניגוד לשער סוגי המתכות, עמידה יותר וגמישה יותר מבחינה עיצובית – יתרון גדול לעסקים.

בכל הקשור לבתים פרטיים, אינספור האפשרויות העיצוביות בשילוב עם ברזל, ממצב את פרגולות הברזל כיוקרתיות ואופנתיות במיוחד.

ישנה אפשרות נוספת והיא שימוש באלומיניום, אך החסרון הגדול ביחס לפרגולות הברזל, הוא שיטות החיתוך המוגבלות שמונעות ייצור ובנייה של מגוון עיצובים לפרגולות, כך שזה לא מתאים לכל אחד, בייחוד לאלו הרוצים פרגולה מורכבת וייחודית.

התקנת פרגולות ברזל

ראשית לפני ההתקנה, יש לוודא שהפרגולה העשויה ברזל מספקת אטימות מפני רטיבות וגשם.

שנית, ההתקנה תלויה בסוג הפרגולה: הליך ההתקנה שונה, באם מדובר בפרגולה תלויה מברזל, חשמלית או אחרת.

אנו במסגריית המושב, מומחים בבנייה והתקנת פרגולות ברזל וקונסטרוקצית ברזל לפי דרישה ובהתאם לנהלי בנייה והתקנת פרגולות וזאת לפי חוק הפרגולות ובהתאם להיתר בנייה לפרגולה.

סוגי פרגולות ברזל

פרגולות ברזל תלויות

פרגולות ברזל מיוצרות בתצורות שונות: החל מפרגולות תלויות ועד לפרגולות ברדזל חשמליות מתכווננות. כל זאת כאמור, בהתאם לדרישת הלקוח ולפי מפרט מותאם אישית, תוך שמירה על סטנדרט בנייה וייצור הגבוה ביותר בישראל.

פרגולות ברזל תלויות נפוצות מאוד בימים אלו. פרגולות אלו נותנות מראה אחיד למראה הבית הכולל, המעניקות מראה שלם וטבעי לבית. כמובן שזהו פתרון גדול גם לעסקים שכן היתרון של בניית פרגולות תלויות מברזל מעניק פתרון וכיסוי אידיאלי ללקוחות העסק, בין אם מדובר בבית קפה, בר או כדומה. יתרון נוסף של הפרגולות התלויות, הוא המעבר של קרני השמש וההצללה האידיאלית השומרת על אטימות מצד אחד ועל מעבר של אור טבעי חלקי מצד שני.

פרגולות ברזל אלו יכולות לבוא במגוון צבעים ובמיטב החומרים והן מתאימות לחנייה, לפנטהאוזים, למרפסות ומה לא.

פרגולות ברזל חשמליות

פרגולות ברזל חשמליות, הן למעשה פרגולות מתכווננות המונעות על ידי חשמל.

אנו במסגריית המושב, מומחים בלתת מענה ובהתאמה של פתרון הצללה לכל נכס, בייחוד כאשר מדובר בדבר מורכב כמו ייצור פרגולות ברזל חשמליות מתכווננות.

היתרון העצום בפרגולות מתכווננות אלו, הוא ההתאמה לפי דרישת הלקוח לשטח הפנים, כאשר ניתן להרחיב את טווח כיסוי הפרגולה או להקטין אותו בהתאמה, כאשר לדוגמא יש יום נאה מבחוץ.

אומנם העלות גבוהה יותר מהפרגולות התלויות הקבועות, אך התרומה שלהם בהחלט שווה את המחיר ומבדילה פי כמה וכמה אותן מהשאר.

מסגריית המושב מתמחה במגוון עבודות ברזל בסטנדרט הגבוה ביותר. צרו קשר עוד היום ונציג מטעמנו יחזור אליכם עם ההצעה המשתלמת ביותר.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
סגירת תפריט