סורגים בבניין - אמצעי זהירות שכל הורה חייב בבית

מזל טוב, זה הרגע נכנסתם לדירה חדשה. רגע לפני הכניסה בטח דאגתם שהכל יהיה נקי ומסודר לקראת הגעת ההובלה. סיידם את קירות הדירה במקצועיות ואפילו החלטתם לתת קצת צבע רענן בחדרי הילדים.

הכרתם את השכנים החדשים תוך כדי פריקת הארגזים ובין לבין עשיתם אתנחתא מההרכבות והפריקות ויצאתם לסיבוב הכירות בשכונה החדשה ועל הדרך בדקתם היכן ממוקמים הגנים ובתי הספר של הילדים, המכולת השכונתית והמאפיה הכי טובה באיזור (כי אין כמו לחם טרי).

כעבור כמה ימים הבית נראה כאילו גרתם בו כבר מספר שנים, כל הרהיטים ממוקמים במקומם ואפילו דאגתם לחזק ולקבע את חלקם שחס וחלילה אתם יודעים… בבית גם גרים ילדים.

האם חשבתם על פריט הבטיחות הכי חשוב בבית הממוקם בבניין מגורים? האם חשבתם על סורגים? או על סורגים מעוצבים? כאלה עם פירזול יפה שמתאים לקו העיצובי של הבית.

אז למה כל כך חשוב שהורים יתקינו סורגים בדירה בבניין?

לפי מחקר של ארגון בטרם, כ -10,000 ילדים נפגעים כתוצאה מנפילה ומתאשפזים בבית חולים וכ- 51% ממקרי הנפילה התרחשו בבית מגורים.

עוד נתון מצער מהמחקר מראה כי מדי שנה מתים בישראל 2-7 ילדים כתוצאה מנפילה מבניין מגורים.

מהנתונים העצובים הללו אפשר להסיק כי חובה לתת דגש בנושא בטיחות ליושבי הבית במיוחד ושמדובר בבית הממוקם בבניין מגורם חייב להתחיל מהתקנת סורגים בחלונות.

אחרי שדנו בצד הבטיחותי שבסורגים לבית או לעסק ובמיוחד שמדובר בבית הממוקם במבנה קומות כגון בניין או דופלקס או אפילו וילה עם קומות והראינו את הנתונים המדאיגים על כמות הילדים שנופלים מגובה ,נפצעים ואף נהרגים. נרצה לדבר הפעם על הצד הביטחוני ואיך ניתן לשמור על הבית בפני פריצות וגנבים בעזרת סורגים איכותיים ובכך למגן את יושבי הבית בפני אנשים לא רצויים ולשמור על רכושכם שלא ייגנב.

דו"ח הפשע של משטרת ישראל מציגים נתונים מדאיגים בכל הקשור לפריצות ועבירות רכוש בישראל.

כל למשל העיר באר שבע, שרשמה גידול משמעותי ברבעון האחרון לשנת 2017 בפריצות ובעבירות רכוש בבתים פרטיים ובבניינים.

גם במרכז הארץ נרשמה עלייה חדה בעבירות רכוש ובשנת 2016 חל עליה של 20% בתפיסת כנופיות העוסקות בעבירות רכוש ובפרצות לבתים.

המסקנה הברורה היא שהתקנת סורגים איכותיים בביתכם תגן עליכם ועל ילדיכם מנפילה מגובהה ולא פחות חשוב, התקנת סורגים תפחית משמעותית את אפשרות לפריצה לביתכם ובכך תוכלו לישון בשקט בידיעה שרכושכם שמור ובטוח.

סגירת תפריט