סורגים למדרגות

מעקות מעוצבים למדרגות – שימוש בטוח לצד יופי ועיצוב

כל אדם העומד בפני בניה או שיפוץ מבנה קיים, זקוק למספר אנשי מקצוע מתחום הבניה, על מנת שכל אחת יספק מענה בתחום המקצועי שלו. ישנם החלקים של בסיס הבית והשלד שלהם יש השפעה על גודל המבנה, החלוקה הפנימית שלו, וכפועל יוצא מכך – על הפוטנציאל העיצובי שלו. על מנת לתת לבית את המראה והעיצוב הסופיים שלו ישנם פרמטרים ופריטים שראוי לבחור בקפידה ומתוך מחשבה ארוכת טווח. בבואנו לעצב את הבית ו"להלביש אותו" ישנן אפשרויות רבות ומבחר רחב של חומרי גלם, צבעים, מרקמים ועוד שמהם נוכל לבחור. על מנת לקבל מראה עיצובי שבו הפריטים השונים שבחרנו יתאימו זה לזה רבים בוחרים להתייעץ ולקבל הכוונה מאנשי מקצוע בתחום העיצוב.

סרטון של מדרגות שיצרנו לבית בסביון

בין חומרי הגלם הבולטים ביותר בבית אפשר למצוא חיפויי אבן ועץ, שילובים של ברזל או מתכת, ריצוף בשלל צבעים וזה עוד לפני שנגענו בעניין הריהוט והתאורה. על מנת להעניק לבית מראה קלאסי ויוקרתי רבים בוחרים לעשות שימוש בשילובים של מתכת ועץ. מעקות ברזל לחדרי מדרגות משדרות עוצמה מצד אחד ומהצד השני ניתן לבחור עיצובים ופיתוחים מיוחדים בהתאמה אישית. מעקה למדרגות חייב להיות בראש ובראשנה בטיחותי ופרקטי, תפקידו לאפשר תמיכה ואחיזה בעת הירידה והעליה בגרם המדרגות וגם למנוע נפילה מגרם המדרגות לצד הפתוח. מסיבות אלו רבים בוחרים להזמין סורגים למדרגות עשויים מברזל מעוצב.

כיצד לבחור מסגרייה מקצועית ואמינה?

בבתים רבים גרם המדרגות הוא לב ליבו של הבית, אין ספק שזהו אחד האלמנטים השימושיים ביותר בו. במרבית הבתים המדרגות מתגלות לעין כבר מהרגע הראשון שבו נכנסים אליו ולכן חשוב לבחור ולתכנן סורגים מעוצבים למדרגות. על מנת להבטיח תוצאה מרשימה מצד אחד אך גם חזקה ובטיחותית מצד שני, חשוב לבחור מסגריה מוכרת ואמינה. יצירת קשר עם אנשים מקצועיים בתחום תבטיח לכם את השקט בידיעה שאתם מקבלים איכות גבוהה לשנים ארוכות.

מסגריית המושב נמצאת במושב עזריה שבמרכז הארץ. המסגרייה קיימת ופועלת משנת 1998. במסגריית המושב שמים דגש מיוחד על שירות, אמינות איכות וביצוע עבודות על פי התקנים הנהוגים במכון התקנים הישראלי (מת"י). המסגרייה מתמחה בעיצוב ברזל לפי סגנון אישי והתאמה מלאה לצרכי הלקוח ותקציבו. הנכם מוזמנים להיכנס אל אתר האינטרנט של החברה ולהתרשם ממגוון הפתרונות והאפשרויות. לסקירת כלל המוצרים והשירותים המוצעים צרו קשר בטלפון – 052-2411819.

סגירת תפריט