סורגים לבית

הסורגים בבית שלנו נועדו לשמור עלינו. סורגים משמשים כמערך אבטחה על הבית והמשפחה שלנו כאחד. סורגים לבית מספקים גבול בין הבית הפרטי שלנו לבין העול החיוני והסוער שבחוץ. כמו כן, חשוב להבין שישנם מגוון סוגים של סורגים לבית אשר ניתן לייצר. אנו במסגריית דלבה מאמינים בעבודות מסגרות באיכות הכי גבוהה שיש על מנת לספק את האיכות הכי גבוהה שאפר עבור לקוחותינו.

אנו תמיד מקפידים להשתמש בחומרים איכותיים ותמיד עומדים בכל התקנים בכל הנוגע לבטיחות.

למה משמשים סורגים לבית

סורגים נגד פריצות

לסורגים בבית יש יותר מפונקציה אחת. הראשונה והעיקרית ביניהן היא מיגון. כלומר אנו מעוניינים למנוע מאנשים חיצוניים להיכנס לביתינו. סורגים לבית הם פתרון אידיאלי במקרה זה עבור בתי קרקע במיוחד אך גם עבור מי שגר בבית דירות בקומה נמוכה אשר יש אליהן גישה קלה. במקרה זה, הסורגים מהווים ככלי אבטחה מצויין שכן הם יהיו מרתיעים ויוכלו למנוע פריצות. חשוב לזכור שהסורגים בבית הם כלי אשר יכול לעזור במניעת פריצות אך כמובן הוא לא מונע באופן מלא בדיוק כמו שמערכת אזעקה לא תעשה זאת.

סורגים לילדים לצורכי בטיחות

בטיחות לבני המשפחה היא בעדיפות עליונה במיוחד אם אנו יש לכם במשפחה ילדים. הסורגים הם אמצעי בטיחות אשר ישמור על ביטחון הילדים שלכם ויכול למנוע אסון. 

אין אנו תמיד יכולים להשגיח על הילדם שלנו בכל רגע נתון, ובכדי לוודא שה מוגנים בכל רגע נתון, ניתן לשים סורגים חלונות הבית למשת או במרפסת או בנקודות אחרות אשר יכולות להוות סיכון לילדינו.

סורגים לילדים הם פתרון מושלם להתקין בחלונות הבית שכן הם יוכלו למנוע נפילה של ילדים מקומה גבוהה במקרה ואתם גרים בבניין דירות. אנו במסגריית דלבה יכולים לייצר לכם סורגים לבית לפי מידה מברזל ובאיכות גבוהה אשר יספקו עמידות לאורך זמן וייתנו מענה בטיחותי בביתכם עבור הילדים שלכם.

סורגים מעוצבים לבית

תמיד הצטייר לנו בראש שסורגים הם חתיכת ברזל מכוערת בעלת עיצוב יבש אשר היא פונקציונליות בלבד. כיום ניתן לייצר סורגים לבית במגוון עיצובים שונים אשר לא רק ייתנו מענה בטיחותי אלא גם יחמיאו למראה ביתכם. בעת הזמנת הסורגים ניתן לבקש עיצוב מיוחד יחד עם שילוב של צבעים וקימורים שונים אשר ניתן לעשות בחומר, ניתן לספק מגוון עיצובים של לסורגים הישנים והמוכרים לנו. אנו במסגריית המושב נוכל לתת לכם פה מענה מלא ולייצר לכם סורגים מעוצבים לבית. אנו נדאג לכך שהסורגים יתאימו למראה הבית שלכם ויזרמו עם העיצוב הקיים של ביתכם ויחמיאו לו תוך כדי שהסורגים עומדים בסטנדרטים גבוהים של איכות חומר ובטיחות כאחד.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
סגירת תפריט