מעקה למדרגות

כאשר מדובר על מעקה למדרגות, זה יכול להיות מעקה לבית פרטי או לבניין מגורים, בניין משרדי וכל מבנה בעל קומות הזקוק לנגישות דרך מדרגות. ברובם של בנייני המגורים היום יש מעליות, אבל גם פתחי יציאה למדרגות ואלה יכולים להיות בעלי מעקה למדרגות מברזל מגולוון. גם בבתים פרטים שמים את הדגש היום על מראה המדרגות ויש עדיפות ברורה למעקים מברזל, שכן הם יציבים וגם יוצקים סגנון בתוך הבית.

מעקה למדרגות הוא לחלוטין מוצר הנדסי חשוב. המשימה הראשונה בתכנון ויציקה של מעקה למדרגות, היא במחשבה על בטיחות ותלות הגורם האנושי במדרגות. כלומר הוא חייב להיות מתוכנן בזוויות הנכונות, מחומר הגלם הכי איכותי שיש וגם ההתקנה שלו חייבת להיות מושלמת.

מעקה למדרגות
מעקה למדרגות פנים

מעקה למדרגות – בטיחות

כאמור מעקה למדרגות חייב לספק יציבות ובטיחות מלאים. הוא חייב להיות נקודת תמיכה ואחיזה, לסייע לילדים ולמבוגרים לטפס במדרגות, בגובה הנכון שחלילה איש לא ייפול ממנו, והתכנון שלו חייב להיות מותאם להתנהגות האנושית. כל אלה נמדדים כאשר מתכננים ויוצרים מעקה למדרגות. חשוב מאוד לתת את הדעת את מי משרת המעקה? מה המטרה שלו? ולתכנן אותו בצורה הכי בטוחה למשתמשים.

לצערנו הרב, כבר שמענו בתקשורת על מקרים של נפילות ממדרגות שהסתיימו בצורה קשה, לכן חשוב מאוד לפנות למסגרייה שיש לה הבנה בייצור מעקה שהוא לא רק יפה אלא גם מגן על המשתמשים בו. בגובה הנכון, מהחומר הנכון, עומד בתקן הישראלי, יציב וחסין בפני פגעי מזג האוויר ויכול לשמש "כחומה" מגנה על אנשים וילדים.

מעקה למדרגות פנים

אם בעבר אנשים היו מתקינים מעקות בבתים, כדי שתהיה להם נגישות לקומות העליונות של הבית הפרטי, היום אין ספק,

מעקה למדרגות מברזל
מעקה למדרגות מברזל

כמו עוד הרבה מאוד חלקים בבית, הפך מעקה למדרגות לפריט עיצובי התורם, מוסיף וזורם יחד עם העיצוב של הבית. עולם  מעקה מדרגות פנים, ובעיקר כאשר מדובר במדרגות פנים ממתכת נוצר היום בתהליך איכותי של ייצור וצביעה לפי התקן הישראלי. יש כל מיני דגמים של מעקה למדרגות, ולכן אפשר לבצע התאמה בין המעקה לבין סגנון העיצוב של הבית.

איזה מעקה למדרגות אתם צריכים?

מעקה למדרגות נעשה היום בעיצובים שונים, כחלק מהסגנון, שייך אליו או בניגודיות מתוך בחירה. המעקה הפך לפריט

שיש בו מעבר לשימושיות שבו, משום שבתים היום מתוכננים ומעוצבים בקפידה וגם מעקה למדרגות, זוכה לתשומת הלב הראויה, במסגרת העיצוב הכללי. אפשר בהחלט לומר כי מעקה למדרגות בקווים ישרים, מתאים לבתים מודרניים או בעיצוב תעשייתי, ואילו מעקה למדרגות מפורזל בדוגמאות שונות ומעוטר היוצר רושם של מעקה עתיק, בהחלט מתאים לבתים פרטיים בעיצוב כפרי או בעיצוב קלאסי. הוא יכול להיות ישר, והוא יכול להתעגל, הוא יכול להיות גבוה או נמוך, הכול עפ"י דרישה ובהזמנה מיוחדת.

השכילו לבחור את המסגרייה האיכותית, שתוכל לייצר עבורכם מעקה למדרגות בטיחותי, יפה ויציב.

להזמנת מעקה למדרגות

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
סגירת תפריט