מעקות ברזל ברחובות

מעקות ברחובות

מעקה הוא ללא ספק פריט אסתטי ועיצובי ממעלה ראשונה, אבל אסור לשכוח שמדובר גם בפריט בטיחותי סופר חשוב. מעקה מתכת למרפסת אמור להיות לא רק מעוצב ואסתטי, אלא גם יציב, מעוגן היטב בבטון ובעל חוזק מבני שיכול לעמוד בכל עומס סביר שיופעל עליו. כמו כן, המעקה חייב להיות מיוצר על פי תקני הבטיחות הרלוונטיים למעקות בטיחות. מעקה למדרגות אינו שונה מכך בהרבה. אם אתם מחפשים יצרן מעקות רחובות יכולה להציע לכם לא מעט אפשרויות, אבל לא הרבה מתוכם יוכלו להציע לכם את הסטנדרטים שאתם באמת זקוקים להם.

מסגר ברחובות – למה זה צריך להיות כל כך מסובך לבחור אחד?

ובכן, התשובה היא שזה לחלוטין לא צריך להיות מסובך. כשאתם יוצרים לחפש מסגר רחובות אמנם יודעת להציע לכם אינספור אפשרויות, אבל זה לא אומר שאתם צריכים לצאת למסע כומתה או לבצע מחקרי שוק מעמיקים כדי להגיע למסגר המתאים. מה שזה כן אומר זה, שא' אתם רוצים להימנע מהזמנת מעקה כמוצר מדף באולמות תצוגה וב' אתם רוצים לנסות ולהשיג המלצה טובה או אפילו טוב יותר, חוות דעת מקצועית טובה על מסגר מקצועי, מנוסה ובעל תעוזה. ממש כפי שכאשר אתם נכנסים בשעריה של חנות, אתם מכריעים למעשה את המבחר שיעמוד לרשותכם, את המחיר שתשלמו ואת השירות שתקבלו, כך גם כשאתם בוחרים מסגר – בבחירה הזאת, אתם מכריעים מהו המוצר שתקבלו, באיזו איכות וסטנדרטים הוא ייוצר, כמה תשלמו עבורו ואיזה שירות ואחריות תקבלו עבורו. אז לא מדובר בתהליך שחייב להיות מסובך, אבל בהחלט בכזה שדורש מכם מעט מחשבה וזמן.

דברים שחשוב לדעת בהזמנת מעקה

כפי שאמרנו בפתח דברינו, מעקה הוא בראש ובראשונה התקן בטיחות. המעקה מיועד להגן עלינו מפני נפילה ממרפסת או מגובה והוא מיועד לספק לנו תמיכה בגרם המדרגות ואף למנוע נפילה מגרם אחד לשני. זה אומר שבהזמנת מעקות רחובות, אתם רוצים לוודא שאתם מזמינים מעקה חזק, יציב, במידות שעולות בקנה אחד עם תקני הבטיחות המגדירים את גובה המעקה בכל קונסטלציה וכמובן מחובר בעבודת ריתוך טובה ומקצועית. כל זה מבלי לפגוע כמובן בחשיבות של עיצוב המעקה והמאפיינים האסתטיים שלו – בהיבט הזה אתם בהחלט רוצים למצוא מסגר רחובות, שיודע לבצע עבודות מתכת מורכבות ומלאות תעוזה, כדי להבטיח שתוכלו לקבל את המעקה בעיצוב המתאים לכם בדיוק ולא פחות מכך.

אצלנו במסגריית המושב אתם לא צריכים להתפשר על שום דבר – לא על האיכות, לא על העיצוב, לא על האחריות ולא על המחיר. עם צוות מסגרים מקצועי ומנוסה וציוד מסגרות מתקדם ומודרני, אנחנו במסגריית המושב יודעים לייצר עבורכם מעקות בכל מפרט טכני אפשרי ובכל עיצוב וסגנון, מורכבים ככל שיהיו. התקשרו אלינו עוד היום בטלפון 052-2411819 ונשמח לתת לכם את כל הפרטים.

סגירת תפריט