שער ברזל לגינה מחיר

שער ברזל לגינה מחיר

שער ברזל לגינה במחיר משתלם

שער בגינה מהווה נקודת מפגש בין מרחב פרטי לציבורי, הוא מספק מענה לפרטיות ובטיחות, ואחראי גם על רושם ראשוני שנוצר בקרב המבקרים בבית. ככזה חשוב להשקיע בשער איכותי ועמיד. במסגריית דלבה מייצרים שער ברזל לגינה במחיר משתלם ובהתאמה אישית מלאה, שהינו מעוצב, איכותי, בטוח ועמיד.

בחירה בשער ברזל

בשנים האחרונות יותר ויותר אנשים בוחרים בשער ברזל מגולוון לגינה לאור האיכויות ששערים אלו מספקים, בהיותם מוצרים חזקים ועמידים לאורך זמן, שיכולים גם להיות גבוהים וגדולים, ומספקים פרטיות לדיירי הבית ומרתיעים פורצים. שערים אלו מוצעים בימינו בשלל עיצובים עכשוויים ומרשימים עם עבודות פרזול מיוחדות, ויוצרים תחושה איכותית ויוקרתית. בנוסף אנו מציעים ללקוחותינו שערי ברזל איכותיים בהתאמה אישית מלאה למידות ולסגנון עיצוב מבוקש.

שערי ברזל איכותיים

עמנו תזכו בשערי ברזל באיכות גבוהה ביותר של חומרי גלם, ייצור, עיצוב וגימור ועם עמידה בכל דרישות התקן. איכות זו מבוססת על ניסיון עשיר וידע רב בתחום, לצד עבודה מקצועית מוקפדת על כל שלביה, מתכנון השער ועד להתקנתו בגינה. יש לנו את כל הכלים והכישורים לספק שערי ברזל בכל סגנון עיצוב מבוקש, מקלאסי ועד מודרני.

כמה עולה שער ברזל לגינה

אנו מציעים ללקוחותינו שערי ברזל לגינה במחיר כדאי במיוחד. יחד עם זאת, לשאלה כמה עולה שער ברזל אין תשובה אחידה והיא משתנה בהתאם לנתוני ומאפייני שער מבוקש, בין היתר בגין הפרמטרים הבאים:

  • מידות השער– מחיר של שער ברזל לגינה מושפע באופן ישיר ממידותיו, גובהו, אורכו ורוחבו.
  • עיצוב- ככול שלשער יש עיצוב יותר עשיר ומורכב, המשלב גם אלמנטים נוספים כמו חלון או סורגים, כך הכנתו יותר מורכבת וממושכת וכך עולה במקביל מחירו.
  • מנגנון פתיחה– מחיר שער לגינה מושפע גם ממנגנון ההפעלה שלו, כאשר יש הבדל משמעותי בין עלות שער עם מנגנון ידני לבין שער עם מנגנון פתיחה חשמלי, הנדרש גם במנוע ובמערכת חשמלית ואלקטרונית.
  • סוג גלוון– גלוון לשער גינה ניתן לבצע בשיטה חמה וקרה. גלוון חם עם שכבה עבה של אבץ נחשב ליותר איכותי וגם יותר יקר, וזאת לעומת גלוון קר עם שכבה יותר דקה של אבץ ומחיר יותר זול.
  • התקנה– גם מידת מורכבות ההתקנה משפיעה באופן ישיר על מחיר השער.

הזמנת שער גינה מברזל במחיר כדאי

להזמנת שער גינה מברזל במחיר כדאי, קבלת עוד מידע וייעוץ מקצועי בנושא, צרו קשר עם מסגריית דלבה שבמושב עזרייה, בטלפון 054-4421504 או במייל info@dalba.co.il.

 

סגירת תפריט