מעקה ברזל למדרגות חוץ

מעקה ברזל למדרגות חוץ

ייצור מעקה ברזל למדרגות חוץ

במסגריית דלבה המתמחה בעבודות ברזל, מייצרים מעקות מברזל מגלוון עבור מדרגות חוץ שהינם מעוצבים, איכותיים, בטוחים ועמידים, עומדים בכל דרישות התקן ומותאמים לכל תוכנית הנדסית ואדריכלית. כמו כן המעקות מוצעים בהתאמה מלאה לכל סגנון עיצוב מבוקש, מקלאסי ועד מודרני.

למה דווקא מעקה מברזל?

מעקות למדרגות חוץ נועדו לספק מענה בטוח ואסטטי למשתמשים במדרגות. למען מטרה זו מוצעים בימינו מעקות ממגוון חומרי גלם, ויש ביקוש מיוחד למעקות מברזל. הביקוש הרב עבור מעקה מברזל למדרגות חוץ וצרכים נוספים, כמו מעקה למרפסת או בריכה, נובע מהיתרונות המהותיים שחומר גלם זה מעניק. קודם כל מדובר בחומר חזק וקשיח, שבעיבוד וטיפול נכונים מחזיק מעמד שנים רבות תוך שמירה על חזותו המקורית. כמו כן ברזל הינו חומר גלם בעל נוכחות מרשימה אשר קל לעבדו בשלל אופנים וצורות ולהתאימו לכל סגנון עיצוב מבוקש ולכל סוג ומידה של מדרגות.

יחד עם זאת, למרות קשיחותו מדובר בחומר גלם שניתן להפיק ממנו פרטים מדויקים ומעודנים, אלגנטיים וחינניים, המותאמים לכל סגנון, מעיצוב פשוט ועד לעיצוב ייחודי ואומנותי. כך למשל, ניתן לעצב מעקות חוץ בסגנון מודרני עם קו ישר ונקי או כמעקה בסגנון כפרי עם קו מעוגל שופע פיתוחים ועיטורים. בנוסף, מעקות ברזל משתלבים נהדר עם מגוון חומרי גלם נוספים לרבות אבנים טבעיות, משטחי עץ, זכוכית ועוד.

דגשים בתכנון, ייצור ועיצוב מעקה למדרגות חוץ

בעת תכנון מעקה ברזל למדרגות חוץ מושם דגש על שורה ארוכה של גורמים המשפיעים על בטיחות, איכות וחזות המוצר הסופי. העיקריים שבהם הינם:

  • ברזל מגולוון– מעקה למדרגות חוץ חייב להיות עשוי מברזל מגלוון, עם צביעה איכותית בת מספר שכבות המונעת היווצרות חלודה.
  • תכנון בטוח ונכון– את המעקה יש לתכנן באופן נכון ובטוח, מותאם לדרישות תקן ותוכניות הנדסיות ואדריכליות, באופן שיספק שימוש בטוח במדרגות חוץ, ולפי למאפייני וצרכי בעליו.
  • עיצוב– את המעקה יש לעצב עם התאמה הרמונית לסגנון מבוקש או קיים תוך התחשבות באלמנטים נוספים במרחב, כמו חזות הבית, תאורה, ריהוט חוץ, שבילים וכו'.
  • ייצור– בכדי לזכות במעקה איכותי, בטוח, עמיד ומרשים, יש לייצרו בקפידה עם רמה גבוהה ביותר של דיוק, עבודות ריתוך מלאות וברמת גימור מושלמת.

הזמנת מעקה למדרגות חוץ

להזמנת מעקה ברזל למדרגות חוץ, קבלת עוד פרטים וייעוץ מקצועי בנושא, צרו קשר עם מסגריית דלבה שבמושב עזרייה בטלפון 054-4421504 או במייל info@dalba.co.il.

סגירת תפריט